Adventní dílnička

1 / 1
Vážení rodiče, milé děti! 

Nezastavitelně se nám blíží čas vánoční, a proto jsme se rozhodli, pro rodiče a děti našich oddílů, opět uspořádat Adventní dílničku. Každá rodina si vyrobí jeden adventní věnec a pro naše šikovné děti bude možnost vytvořit si krásné ozdoby či přáníčka. 
Letos se sejdeme již po šesté, základní materiál na adventní věnce bude pro vás v naší klubovně připraven, avšak ve fantazii se meze nekladou, tudíž si můžete přinést cokoliv, čím si svůj adventní věnec zkrášlíte. Pro účastníky bude připravené také malé vánoční pohoštění. 
 
Akce se uskuteční 29.listopadu 2017 od 18:00, v naší klubovně. 
 
Podrobné informace a jak se přihlásit, naleznete v sekci “Otevřené akce” v právem horním boxu “Akce”.
 
Těšíme se!

 

Akce

25.10.19 16:0030.10.19 17:00
Chceš bojovat se skřety a hodovat s...

Podporují nás