Jarní úklidová 24-hodinovka

Pořádek musí být všude, a přestože se všichni vedouci, instruktoři i děti na skupině snaží jako ďasi ho udržet i v naší klubovně, občas je prostě třeba velký generální úklid. Ten byl rovnou spojen s přespáním v čerstvě uklizené klubovně a odměnou za práci ve formě LaserGame umístěné nedaleko naší klubovny. Zapojili se  jak členové tak i vedoucí ze všech oddílů na naší skupině, každý dostal přidělený svůj "revír" a pustil se do práce. Někdo rovnal a třídil naše nemalé množství potřeb na rukodělky a jiných věcí nutných k pravidelnému chodu oddílů, jiný zas kompletoval deskovky, aby se pak mohly bez problémů hrá na všech našich akcích.

Díky tvrdé práci všech zapojených byl úklid hotov docela brzo, takže pak už všichni jen zaslouženě relaxovali ve spacácích nebo nad nějakou tou deskovkou. V neděli ráno se už jen sklidilo naše ležení, umylo nádobí a všichni si mohli jít užívat slunnou neděli.

 

Kompltení fotogalerii naleznete zde

Akce

30.04.19 16:00
Přijďte s námi upálit starou...
29.06.19 9:0030.08.19 17:00
I. běh letního tábora v MeziměstíTermín...

Podporují nás