Oddíl Kulíšci

Oddíl Kulíšci vznikl v roce 2009 a původně byl určen pro děti v první nebo druhé třídě základní školy a pro předškoláky, které škola v nejbližší době čeká. Děti však již odrostly a tak většina našich členů nyní chodí do 6 a 7 třídy základní školy.

Na oddílových schůzkách děti čeká všestranně zaměřený program, s velkým důrazem na rozvoj fantazie, spolupráce a osobnostního rozvoje. Hry jsou zaměřeny převážně na základní dovednosti dětí (jednoduché počítání, barvy, paměť, motorika) a častou činností dětí jsou i nejrůznější rukodělné činnosti (malování, vyrábění a jiná umělecko-výtvarná činnost). Hlavním naším cílem je rozvíjet pomocí hry schopnosti a dovednosti dětí, hlavně pak tzv. "soft skills", tedy schopnost komunikace, spolupráci a další sociální dovednosti.

Samozřejmostí je celoroční hra, která tvoří základ motivace pro děti. Minulými tématy bylo "Pomoc zvířátkům ze ZOO", "Cesta kolem světa", "Z pohádky do pohádky" a "Výstavba Království českého" a "Vesmírná expedice". Letošním tématem je "Stavba zábavního parku KULILAND"

Fotografie z naší činnosti letošního školního roku můžete nalézt v naší fotogalerii zde:

připravuje se

Schůzky se konají každé úterý od 17.00 do 18.30 hodin

Věk členů oddílu: 11-13 let (7 - 8 třída)
Oddílový vedoucí: Tereza "Terezka" Karásková, tel: 737 155 302
Kontaktní e-mail:  kulisci@zare.cz


Akce

27.08.18 7:3031.08.18 17:00
Letní příměstský táborLetní příměstský...

Podporují nás