Podzimní prázdniny na Asgardu (25.-31. října 2021)

08.11.2021 - 19:30

Letošní podzimní prázdniny se nesly v duchu cesty za nalezením ztracené královské koruny Karla IV.. Skupiny odvážných rodů - Rožmberků, Lobkowiczů, Benešovců a Valdštejnů - se vydaly za dobrodružstvím na malebnou základnu Asgard, která leží nedaleko Jindřichova Hrace. Zde příslušníci rodů společnými silami postupovali podle nalezeného poškozeného svitku, plnili různé šifry, úkoly náročné jak psychicky, tak fyzicky. Nechyběla ani "bojovka" za tmy s kameny odvahy a stavěním obrázků ze světýlek.

Vše pak vyvrcholilo úkolem posledním a nejtěžším: Indicie nás směřovala na jakýsi ostrov... A podle toho, že jsme našli lopatu a buzolu, nám bylo jasné, že to nebude nic lehkého. Vydali jsme se tedy na lodích na ostrov kde jsme pomocí buzoly našli přesné místo, a o pár chvil později vykopali truhlici s královskou korunou a pokladem v ní. Naši cestu jsme samozřejmě náležitě oslavili a poklad v truhle si rozdělili společně s odměnami. 

Kromě těchto úkolů a her jsme jeden den strávili také na výletě do Jindřichova Hradce, kde jsme si prohlédli zámek a navštívili Krýzovy jesličky, což je největší lidový mechanický betlém na světě, dokonce zapsaný v Guinessově knize rekordů.

Základna Asgard je nádherné místo a věříme, že nás sem ještě nějaké to dobrodružství zavede.

Do našich společných podzimních dnů můžete nahlédnout v naší fotogalerii zde.