Vánoční výprava Dračků

23.12.2021 - 10:02

Dráčci minulý týden společně prožili každoroční Vánoční výpravu. 🎄 Kvůli nepříznivé epidemiologická situaci 😷 ji strávili převážně v naší klubovně, což ale rozhodně neznamená, že by si ji méně užili než kdykoliv předtím. 🥳

V pátek v podvečer jsme se sešli v naší klubovně, kde jsme si zahráli oblíbené deskové hry. 🎲 Po výborné večeři, kterou nám připravila Terka, jsme si společně zahráli Městečko Palermo a Upíra.🧛 Když jsme se pořádně vyřádili, připravili jsme si spacáčky, koukli se na pohádku šli spát.😴   

Sobotní ráno jsme začali snídaní, po které jsme si zahráli různé pohybové hry venku na hřišti. 🤸🏼‍♀️🤾 Po obědě jsme s  dětmi vyrazili do naší oblíbené laser games arény v Holešovicích, kde jsme si společně zahráli a pořádně se u toho vyblbli. Už se všichni těšíme až se sejdeme příští rok a zahrajeme si znovu. 🥇🔫  Po návratu do klubovny jsme se společně pustili do vyrábění domácí pizzy, kterou jsme si potom dali k večeři a moc jsme si na ní pochutnali.🍕 Než jsme šli spát, zahráli jsme si několik kol upíra a zazavodili jsme si v Mario kart. 🏎️

V neděli jsme si trochu přispali, což nám nezabránilo si zbytek výpravy užít. Rozhodli jsme se společně vytvořit sádrové odlitky našich rukou, u čehož jsme si užili spoustu legrace. 😛 Po vydatném obědě jsme se pustili do úklidu klubovny, po kterém jsme si ještě zašli na hřiště zahrát si vybíjenou a další míčové hry. 🏐🤾

Odpoledne jsme se rozloučili, popřáli si krásné vánoční svátky a bohatého Ježíška a vydali jsme se do svých domovů ho netrpělivě vyhlížet. 🎁