Členství

Členství v Pionýrské skupině Záři je možné vždy na kalendářní rok a poskytuje řádně registrovaným členům následující možnosti a výhody:

Výhody pro členy mladší 15 let

 1. Možnost účastnit se pravidelné činnosti Záře.

 2. Možnost čerpat slevy na všechny prázdninové táborové akce Záře. 

 3. Možnost získat zdarma evropskou kartu mládeže EYCA se všemi jejími výhodami a slevami.

 4. Jako první dostávat informace o plánovaných akcích Záře a mít tak jisté volné místo.

Výhody členství pro starší 15 let

 1. Možnost účastnit se akcí Záře, a to jak dětských, tak i mnoha “vedoucovských” akcí.

 2. Možnost rozvíjet své kompetence účastí na vzdělávacích akcích Pionýra a mít je  plně hrazené skupinou (v případě, že se vzděláváte v oblasti, které se aktivně na Záři věnujete).

 3. Pro členy mladší 31 let možnost získat zdarma evropskou kartu mládeže EYCA se všemi jejími výhodami a slevami.

 4. Možnost půjčovat si vybavení Záře pro soukromé účely. (například deskové hry, lezecké a tábornické vybavení atp.) 

 5. Možnost získat výhodný telefonní tarif přes PiTel.

Jak se registruji?

Stačí zaplatit členský příspěvek a vyplnit registrační list, který lze stáhnout níže, a buď ho donést do klubovny nebo zaslat poštou na naší adresu.
Není třeba vyplňovat registrační list každý rok, to je třeba jen při první registraci,   pokud se některé z uvedených údajů změnily (trvalé bydliště atp.) nebo pokud jste dosáhli věkové hranice jiného registračního listu (15 a 18 let). Jinak stačí jen zaslat členský příspěvek a vaše členství bude prodlouženo.

Členské příspěvky schválené na rok 2024

 • 0 až 4 roky:  200,- Kč

 • 5 až 14 let:   1000,- Kč (500,- Kč v případě registrace se začátkem školního roku)

 • 15 a výše:    500,- Kč

V případě, že se registruje více členů jedné rodiny (v přímé linii) můžete uplatnit rodinnou slevu a to 200,- Kč na každé registrované dítě ve věku 5 až 14 a 100,- Kč pro všechny členy od 15 let. Slevy lze uplatnit jen při registraci na celý kalendářní rok, tedy nikoliv při nižší ceně při registraci se začátkem školního roku.

Příspěvky pošlete na účet Pionýrské skupiny Záře: 5498154981/2010. Jako variabilní symbol uveďte datum narození ve formátu DDMMRRRR a do poznámky pro příjemce jméno a příjmení (v případě registrace více osob stačí jedna platba a do poznámky uvést jména všech).

Termín řádné registrace (tedy vyplnění registračního listu a zaslání příspěvku) je 31. prosince 2023. Doregistrovat se je možné kdykoli v průběhu roku, členy se stanete se začátkem dalšího měsíce po registraci.