Adventní dílnička

Datum začátku
Čas začátku
17:00
Datum konce
Čas konce
19:00

Letos, již po deváté, pořádáme Adventní dílničku, pro všechny členy a kamarády pionýrské skupiny Záře, zejména pro rodiče a děti našich oddílů a skupiny. Bohužel, vzhledem k aktuální koronavirové situaci, se nemůžeme potkat tváří v tvář a tvořit osobně. Můžeme si ale adventní atmosféru a společné tvoření užít i na dálku!

Každá rodina si může vyrobit jeden adventní věnec. Základní materiál na adventní věnce bude pro vás v klubovně připraven, avšak fantazii se meze nekladou a svůj adventní věnec si můžete zkrášlit čímkoliv chcete! Tvořit budete doma.

Vžýdejní okénko, kde si letos budete vyzvedávat věnec a materiál, bude otevřené ve středu 25.11.2020 od 17:00 do 19:00. Prosíme vás o dodržení rozestupů a nasazení roušek při přebírání materiálu. Prosím respektujte pravidlo "jedna rodina = jeden věnec".

Příspěvek na materiálů je dobrovolný, avšak je podmíněný tím, že nám zašlete fotku vašeho hotového věnce, kterou zveřejníme na našich stránkách.

Pokud máte čas a chuť, zúčastnit se adventní dílničky na dálku, přihlaste se e-mailem anebo SMS zprávou, do 15.listopadu,
na uvedený kontakt:

Email: fiserovat@email.cz
Tel.: 733 155 315

 

Počet věnců je omezen!