Marťánci

Záchrana vedoucích v termálních lázní

09.11.2022 - 17:51

Marťánci se vydali navštívit termální lázně v Maďarsku.

Po příchodu do lázní našli své vedoucí přeměněné v monstra a rozhodli se je vyléčit, aby je mohly vyléčit museli sesbírat léky, které byly ukryté v lázních. Na záchranu se rozdělili do 4 úderných skupinek a vydali se sbírat léky. Museli však dávat pozor, aby je monstra nechytili. 

Marťánci v Norsku

03.11.2022 - 14:58

Tentokrát jsme navštívili Norsko. Jelikož je Norsko hodně na severu a je tam velká zima, nejdříve ze všeho jsme se museli teple obléci. Jakmile jsme se oblékli, mohli jsme začít poznávat okolí.

Jenomže Norsko je poměrně dost hornatá země a na něm nemáme potřebné vybavení. Proto jsme si postavili jednu velkou loď. Ovšem je tady jedno velké riziko, skřítci. Ti by mohli případně zaútočit na naši loď.

Martánci v říjnu

02.11.2022 - 17:25

Marťánci se v říjnu poprvé vydali přes oceán a navštívili USA. Jako první museli splnit hlavní misi, a to poskládat vlajku, jako důležitý symbol pro každý stát. Také museli poznávat chuť a cenu jejich velmi typického jídla hamburgeru. A jelikož je v USA už podzim a blíží se Halloween, tak jsem se museli připravit a nakreslit dýně.

Marťánci v Červnu

30.06.2022 - 16:46

Marťánci v červnu dostali zprávu od pána Vesmíru, že s nimi chce sejít a odměnit je za jejich pomoc planetám. Marťánci nejprve museli zjistit na, které planetě se pán Vesmíru nachází. Indicie k jeho domovské planetě získali na Pouťové, Ještěří a Stavitelské planetě. Poté co zjistili lokalitu jeho domovské planety, tak se tam Marťánci vydali. Na planetě museli projít 5 bránami na, kterých museli plnit různé úkoly, aby je strážci pustili dál.