Marťánci

Setkání s Drakulou

11.01.2023 - 17:24

11. ledna se Marťánci vydali navštívit Rumunsko.

Už při příletu se dozvěděli, že v Rumunsku žije Hrabě Drakula, který vzal všem místním lidem všechny jejich peníze. Tito lidé Marťánky poprosili jestli by jim nepomohly získat jejich peníze zpět.

Marťánci souhlasili, ale aby se mohly dostat do Drakulovi pevnosti museli znát jeho celé jeho jméno. Jeho celé jméno se dozvěděli po splění 3 úkolu:

Losí dobrodružství

11.01.2023 - 17:01

3. ledna jsme se společně s dětmi vydali do Kanady.

Hned po příjezdu jsme byli požádáni místními, abychom jim pomohli pochytat stáda losů, která se rozutekla.

Na pomoc nám přišli 2 světoznámí lovci losů a pod jejich  vedením se děti rozdělili na dva týmy. Dětem se nakonec všechny losy podařilo pochytat a úspěch jsme oslavili jejich oblíbenou hrou - cukr káva.

Prosinec u Marťánku

11.01.2023 - 16:54

Nejprve jsme jeli na severní pól, kde jsme Santa Clausovi pomohly nakrmit soby a rozveselili jsme skřítky našemi tanečky.

Poté za týden jsme nikam neletěli, ale zůstali jsme v České republice, kde jsme si užívali sněhové nadílky. Jezdili jsme na bobech, sáňkách a učili se dělat sněhové koule.

Poslední schůzka v roce proběhla ve vánočním duchu poslouchání koled, jezení cukroví a i jsme si zahráli naše oblíbené židličky.

Návštěva Indie

08.12.2022 - 15:44

15.11. jsme se s dětmi vydali do Indie. Na začátku jsme si pověděli něco málo Indické kultuře a jejich zvyklostech.

Děti museli následně překonat most vedoucí přes řeku Gangu. Jako další plnili úkoly u jednotlivých hinduistických bohů.

Nakonec jsme si zahráli židličky při klasické indické hudbě.

Záchrana vedoucích v termálních lázní

09.11.2022 - 17:51

Marťánci se vydali navštívit termální lázně v Maďarsku.

Po příchodu do lázní našli své vedoucí přeměněné v monstra a rozhodli se je vyléčit, aby je mohly vyléčit museli sesbírat léky, které byly ukryté v lázních. Na záchranu se rozdělili do 4 úderných skupinek a vydali se sbírat léky. Museli však dávat pozor, aby je monstra nechytili. 

Marťánci v Norsku

03.11.2022 - 14:58

Tentokrát jsme navštívili Norsko. Jelikož je Norsko hodně na severu a je tam velká zima, nejdříve ze všeho jsme se museli teple obléci. Jakmile jsme se oblékli, mohli jsme začít poznávat okolí.

Jenomže Norsko je poměrně dost hornatá země a na něm nemáme potřebné vybavení. Proto jsme si postavili jednu velkou loď. Ovšem je tady jedno velké riziko, skřítci. Ti by mohli případně zaútočit na naši loď.

Martánci v říjnu

02.11.2022 - 17:25

Marťánci se v říjnu poprvé vydali přes oceán a navštívili USA. Jako první museli splnit hlavní misi, a to poskládat vlajku, jako důležitý symbol pro každý stát. Také museli poznávat chuť a cenu jejich velmi typického jídla hamburgeru. A jelikož je v USA už podzim a blíží se Halloween, tak jsem se museli připravit a nakreslit dýně.