Pelikáni

Únor u Pelikánů

21.03.2024 - 12:34

V únoru Pelikáni začali snahou, co nejvíce zabezpečit peníze svých klientů a každý si vytvořil svůj vlastní sejf. Následně si navzájem vyzkoušeli, jak náročné je prolomit jejich ochranu. Došlo, ale i na utužení personálních vztahů a všichni společně vytvořili několik fotorománů, aby zpříjemnili čekání na našich pobočkách.

Prosinec s Pelikány

05.01.2024 - 18:53

V prosinci se Pelikáni trochu oprostili od své firmy a věnovali se nadcházejícím vánočním svátkům. Pro navození atmosféry se nejprve věnovali tématu vděčnosti, a tak si vyrobili PFka pro ty, kterým chtěli svůj vděk vyjádřit.

Šťastný nový rok!

02.01.2024 - 11:53

Přejeme vám do nového roku jen to nejlepší a po vánoční pauze se opět těšíme na všechny naše oddílové dětičky! 

pondělí - Pelikáni
úterý - Teetové
úterý - Marťance
středa - Čiperkové
čtvrtek - Dráčci 

 

Listopad u Pelikánů

04.12.2023 - 03:11

V předposledním měsíci v roce se náš letošní projekt, Flamingo bank, posunul zase o kousek dál. Zajistili jsme si dostatečnou znalost kódů a šifer, aby nás žádný hacker na světě nemohl zaskočit a informace našich klientů zůstaly důvěrné. Tyto znalosti jsme pak uvedli do praxe a každý si vytvořil svůj personalizovaný kód.

Říjen u Pelikánů

03.11.2023 - 13:45

Během října Pelikáni postoupili v budování Flamingo bank zas o kousek dopředu. Po úspěšném zpracování loga, došlo i na víkendový teambuilding, kde se v rámci týmu učili spolupráci. V dalších schůzkách si vyzkoušeli i trochu méně příjemné aktivity,  jako obíhání úřadů a konec měsíce vyvrcholil nabíráním zaměstnanců a kolečkem pohovorů, kde se jim podařilo úspěšně obsadit všechny nabízené pozice.

Září u Pelikánů

02.10.2023 - 13:38

V září jsme se na našem oddíle pustili do přípravy našeho celoročního projektu budování vlastní firmy. Nejprve jsme řešili, v jakém odvětví chceme podnikat, a prošli jsme si spoustou možností. Po dost dlouhých debatách jsme konečně, dospěli k závěru, že se nám nejvíce bude dařit v bankovnictví.

Kdo si hraje, nezlobí 2023

15.09.2023 - 14:47

Minulý týden jsme měli skvělou příležitost zúčastnit se tradiční akce "Kdo si hraje, nezlobí", kterou každý rok pořádá MČ Prahy 8.  Jedná se o akci, která se zaměřuje na prezentaci různorodých zájmových organizací a kroužků pro děti. Je to prostor, kde mohou děti i jejich rodiče objevovat nové aktivity a zájmy. My jsme se v rámci této akce rozhodli prezentovat naši skupinu a to, co nás spojuje.

Pelikáni opět v akci!

13.09.2023 - 22:26

V září jsme se vrátili z letního odpočinku a s plnou vervou pokračujeme v naší oddílové činnosti. Letošním hlavním tématem je budování naší vlastní "pelikánské firmy" od samých základů. Chceme se naučit spolupracovat, rozvíjet dovednosti a tvořit pevnou komunitu. Těšíme se na výzvy a zážitky, které nám tento nový školní rok přinese.

Konec dobrodružství na Kurupiře

29.06.2023 - 16:14

V červnu byl hlavním cílem Pelikánů bezpečný návrat z hory Kurupiry. Zdatně jsme zdolali všechny překážky, které na nás čekaly, a to včetně útoku dinosaurů. Dokonce i při nebezpečném průchodu pralesem, který Kurupiru obklopuje, jsme stihli splnit jednu z oddílových výzev, stavění stanů. Po měsících dobrodružství pro nás všechny bylo příjemné být zase doma. Všichni členové naší expedice se vrátili živí, zdraví a s mnoha novými poznatky i zážitky.