Dráčci

Dráčci na ABC festivalu🤹🏻‍♀️

31.05.2022 - 12:20

Dráčci se rozhodli strávit celý poslední květnový víkend společně v klubovně.

V pátek se sešli, a ze všeho nejdříve se rozhodli využít krásného počasí a vyrazili na hřiště, kde si zahráli různé hry. Před večeří si Dráčci stihli zahrát ještě jejich oblíbené deskovky. Po večeři nastal čas na slibovaný turnaj v Mario Kart. Po dohrání Maria si všichni lehli do spacáčků ve kterých koukali na pohádku, u které postupně usnuli.

Výprava Dračků do Kladna

01.10.2021 - 10:26

Dráčci minulý víkend společně uspořádali přespávací výpravu u nás v klubovně. 

Sešli jsme se v klubovně už v pátek odpoledne. Nejdříve jsme si společně zahráli různé deskové hry následně jsme uspořádali turnaj v pohybové hře Twister a večer jsme zakončili tvořením ozdobných lžiček z FIMO hmoty. 

Startujeme oddílovou činnost!

31.08.2021 - 19:28

Start nového školního roku už je za dveřmi a kromě škol startuje i naše celoroční oddílová činnost! 

Přinášíme vám tedy přehled všech našich oddílů a rádi uvítáme všechny děti příslušných věkových skupin! Stačí se ozvat vedoucímu daného oddílu a domluvit se. Podrobnější informace a kontakty naleznete v letáčku.

Výcvik Dračků na tajné agenty pokračuje!

18.06.2021 - 13:38

 

Dráčci se tento čtvrtek 17. 6. 2021 v rámci schůzky vydali na umělou lezeckou stěnu v Holešovicích, kde měli za úkol splnit další část svého výcviku na tajné agenty.

Úkolem Dráčků bylo vyšplhat až úplně navrchol stěny a dotknout se stropu. Někdy to chtělo více pokusů a překonání svého vlastního strachu, ale všem se nakonec povedlo úkol splnit.