Všechny novinky

Marťánci v březnu

10.04.2024 - 11:53

Instruktoři špatně uvázali lodě a všechny lodě nám odpluli a zničili se. Bez lodí nemůžeme prozkoumávat okolní ostrovy. Než jsme se dali do stavby nových lodí, tak jsme se naučili vázat různé uzle, aby se nám to už nestalo. Poté jsme si nasbírali materiál pro stavbu nových lodí. Jelikož nám minule upluly lodě i s naši vlajkou, musíme si novou vlajku vytvořit. Zjistili jsme ale, že fixy vyschly.

Marťánci v únoru

10.04.2024 - 11:20

V únoru jsme vylepšovali naší vesnici a učili se vikingské zvyky. Začali se nám stávat na schůzkách nešťastné náhody tak jsme se rozhodly, že si naše bohy udobříme v podobě tanečku. Rozdělili jsme se do 3 skupin a každý jsme vymysleli jeden taneček. Poté jsme nakreslili nejvyššího boha Ódina (Huťáka) na obrázek. Jednu schůzku jsme strávili čtením českých pohádek upravených do Vikingského tématu.

Marťánci v lednu

10.04.2024 - 09:59

Jelikož jsme pokročili v nášem výcviku a všichni jsme více zdatní, zasloužíme si už nějakou loď. Jelikož ale nevíme, z čeho a jak se taková loď vyrábí, musíme najít správné lidi, kteří jsou v tomto zkušenější. Nakonec se nám postavit loď povedlo a každý jsme si ještě vyrobili bojovou vlajku.

Leden v režii Dráčků

03.04.2024 - 21:40

Během první lednové schůzky se Dráčci pustili do přípravy na putování časem.  Nejdříve si sepsali seznam věcí, které budou na cestování potřebovat, ale nebylo to tak jednoduché, protože všechny věci musely pobrat do jedné minuty. Dále se museli připravit na rychlé úniky, proto jsme začali trénovat formou pětiminutových výzev.

Pionýrský ples

26.03.2024 - 20:19

Dne 8.3. 2024 se konal pionýrský ples, který pořádala naše Pionýrská skupina Záře. Akce byla v kulturním domě Krakov, který se pro hosty otevřel v 19 hodin. Na každého účastníka čekal welcome drink a hned po otevření se začal sál plnit.

Nebyl to jen ples pro zábavu, ale celý večer se nesl v charitativním duchu. Rozhodli jsme se podpořit organizaci Liga proti rakovině Praha a výtěžek z plesu darovat.

Únor u Pelikánů

21.03.2024 - 12:34

V únoru Pelikáni začali snahou, co nejvíce zabezpečit peníze svých klientů a každý si vytvořil svůj vlastní sejf. Následně si navzájem vyzkoušeli, jak náročné je prolomit jejich ochranu. Došlo, ale i na utužení personálních vztahů a všichni společně vytvořili několik fotorománů, aby zpříjemnili čekání na našich pobočkách.

Drsné únorové dobrodružství

13.03.2024 - 23:10

V ledové rozlehlosti Antarktidy, kde se nekonečně rozprostírá zamrzlá krajina, jsme se vydali na odvážnou misi, abychom ochránili ikonickou divokou přírodu před spáry pytláků.

 Čelili jsme zrádným podmínkám a nelítostným pytlákům odhodlaným využít zranitelné tučňáky, polární lišky a tuleně, kteří nazývali Antarktidu domovem.

Velikonoční prázdniny 2024

12.03.2024 - 13:35

Při úklidu skladu jsme s hrůzou zjistili, že se nám promíchaly velikonoční tradice . Potřebujeme Vaší pomoc abychom to napravili! Těšíme se na Vaše přihlášky!

Čiperkové v únoru

06.03.2024 - 18:58


Na začátku února jsem vyrazili do Austrálie, předtím nás ale potkaly lapálie s balením kufrů a uklízením klubovny.


Po návštěvě Austrálie jsme vyrazili do Korei, jenže tam nám bohužel došly finance. Abychom si vydělali na zbytek naší cesty, zúčastnili jsme se vědomostní soutěže, kde jsme peníze s velkým úspěchem vyhráli!

Leden s Pelikány

02.03.2024 - 23:05

V lednu se Pelikáni věnovali hlavně rozebírání svých vnitřních předsudků a podvědomých nastavení.