Teetové

Lednové dobrodružství

12.02.2024 - 09:01

V měsíci lednu jsme se vydali na savanu, protože jsme zaslechli, že se to tam pytláky jen hemží, a navíc, proč být tady v zimě, když můžeme být hezky v teplíčku. A jak jsme řekli, tak jsme udělali, vydali jsme se na savanu. Jako první jsme objevili hnízdo surikat, ty nás naprosto uchvátili a tak jsme si řekli, že se u jejich hnízda aspoň nějakou dobu zdržíme. A udělali jsme dobře, během pár hodin se k hnízdu přiblížili i pytláci.

První Teetovská přespávačka!

22.01.2024 - 14:26

V pátek v 16:30 oficiálně začala naše první společná přespávačka. Sešli jsme se v klubovně v docela hojném počtu a začali jsme společně hrát naše oblíbené oddílové hry. Po nějaké době nás vedoucí zavolali na večeri. Po večeři jsme si pustili pohádky, dali si popcorn a následně jsme usli. Ráno nás čekal první velký úkol, probudit vedoucí. To sice nebylo vůbec snadné, ale my to zvládli a vedoucí jsme ze spacáků vyhnali. Ti se nám za to odvděčili snídaní.

Šťastné a veselé

06.01.2024 - 11:03

A máme tu prosinec, měsíc klidu, pohody a svátků Vánočních. To ale nemění nic na tom že bychom nějak opustili od toho co děláme i v jiných měsících, stějně tak jako pytláci (bohužel, kdyby aspoň v ten prosinec dali pokoj!!) Naštěstí jsme si řekli že v tomto měsíci nebudeme vycestovávát ven do světa ale zůstaneme u nás v Česku, kde se to pytláky také jen hemží. Vzhledem k tomu, že na Vánoce je hodně velký prodej ryb které jsou i pytlačeny, vydali jsme se k řekám a rybníkům.

Šťastný nový rok!

02.01.2024 - 11:53

Přejeme vám do nového roku jen to nejlepší a po vánoční pauze se opět těšíme na všechny naše oddílové dětičky! 

pondělí - Pelikáni
úterý - Teetové
úterý - Marťance
středa - Čiperkové
čtvrtek - Dráčci 

 

Listopadové dobrodružství

02.12.2023 - 11:02

V měsíci Listopadu jsme se rozhodli vydat se do jungle. Zjistili jsme totiž, že pytláci se přesídlili už i tam. Od okolních obyvatelů jungle jsme se dozvěděli, že pytláci se vydali na lov 4 živočichů, a vzhledem k tomu že každý živočich žije v jiné části jungle, nebylo tak lehké nalézt všechna pytlácká sídla. Naštěstí jsme si s tím hravě poradili a našli jsme první sídlo. Nacházelo se v prostředí kde žijí Ary.

Říjnové dobrodružství

07.11.2023 - 09:52

V měsíci Říjnu jsme se pomalu ale jistě vraceli z moře zpět na pevninu. Bohužel (nebo snad bohudík?) nám naší cestu narušila další pytlácká loď. Rozhodli jsme se, že se pytlácké lodi zbavíme aby nemohli lovit další zvířátka. To se nám také úspěšně podařilo. V lodi jsme objevili jestě spoustu hvězdic, které jsme následně vypustili zpět do moře. 
Naší plavbu poté už nic nenarušilo a my se mohli vydat konečně na pevninu. 

Moře

03.10.2023 - 14:39

Tento měsíc se nám podařilo zachránit od pytláků 3 druhy zvířat, a to žraloka, mořského koníka a medůzu. Všechna tato zvířata patří do zvířat mořských, takže jsme se pro ně museli vydat až na pytlácké lodě. To nebyla žádná legrace ale díky naší odvaze, síle a píly jsme to hravě dokázali! Po záchraně zvířat jsme si je pořádně prostudovali abychom o nich věděli co nejvíce informací. Zvířátka jsme dovezli do naší soukromé záchranné stanice aby se mohla hezky zotavit po čase s pytláky.

První schůzka je tady!

11.09.2023 - 17:47

V úterý 5.9. proběhla naše první oddílová schůzka. Začali jsme se seznamovat mezi sebou a s našimi skvělými vedoucími. Ti nám následně oznámili co všechno nás v tomto školním roce čeká a dozvědeli jsme se naše oddílové téma které zní: Záchrana zvířátek od pytláků. Následně jsme si zahráli pár seznamovacích her abychom si navzájem zapamatovali naše jména a něco se o sobě dozvěděli.

Máme poklad!

08.08.2023 - 08:14

Na naší poslední schůzce v úterý 27.6. jsme už měli všechny potřebné indície abychom se mohli dostat k pokladu. Avšak museli jsme ještě překonat pár posledních překážek. Na první překážce jsme museli proskákat přes džungli a přenést hadí vajíčka na své místo aby nás hadi nesnědli. Jako další překážka na nás čekal velmi zlý medvěd kterého jsme museli zneškodnit.